Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Turistik Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Rusya Turistik Vize Kimlere Verilir?

Turistik vizeler, bir Rus tur operatörü tarafından kısa dönem için gidenlere verilmektedir.Rus tur operatöründen temin edilecek Voucher belgesi ile vizeye başvurulabilir. Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi Voucher hizmeti vermekte olup hızlı bir şekilde vizenizi almaktadır.

Rusya Turistik Vize ile Kaç Gün Kalınabilir ?

Turist vizesi ile Rusya’da 15 gün kalınabilmekte olup bu süre seyahat amacının kanıtlanması durumunda 30 güne kadar artırılabilmektedir.Mağduriyet yaşamamak için vizeye başvururken gidiş-dönüş tarihleri önceden planlanmalıdır. Çünkü vize planlanan tarihe göre verilemektedir.

Rusya Turistik Vize Nasıl Alınır ?

Rusya Turistik vize almak çok kolay yapacağınız tek şey Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini arayarak yetkilimizle görüşmek ve işlemlerin başlamasını sağlamak.

Rusya’ya Özel Amaçlı Turistik Vize Alımı

Turistik vize; ticari görüşmelere, fuarlara katılmaya, açık arttırmalara, tedavilere ve sınavlara izin verebilir fakat bu gibi durumlarda Rusya Federasyonu’na gidiş sebebinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Rusya Turistik Vize kalktı mı?

Rusya’ya turistik vize bazı liman şehirlerine elektronik vize olarak verilmekte olup bordo pasaporta sahip tüm yolcularımızın vize almaları gerekmektedir. Malesef Elektronik vizelerde Korona virüsü sebebi ile ikinci bir duyuruya kadar kaldırılmış olup Rusya’ya gitmeden önce Elçiliğe vize başvurusunda bulunulması gerekmektedir.

Rusya Turistik Vizesine Başvururken Uçak Bileti Almam Gerekiyor mu?

Rusya vizesine başvururken Uçak bileti almanıza gerek yoktur.Vizeniz pasaporta basılıp size ulaşmadan uçak bileti almanızı önermemekteyiz.Seyahatinizi birkaç ay önceden planlayıp erkenden vizenizi almanız sizi rahatlatacak ayrıca uçak bileti maliyetlerinizi azaltacaktır.

Rusya Vizesi Kaç Girişli Verilmektedir?

Rusya Federeasyonu Turist vizelerini tek veya çift girişli onaylamaktadır.Rusya Çift girişli turistik vizeler seyahatin kanıtlanması şartıyla verilmekte olup Elçilik bazı durumlarda işlemi incelemeye almaktadır.

Rusya Turistik Vize için Vize Başvuru Formu Doldurmam Gerekiyor mu?

Rusya turistik vize için başvuru formu Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından doldurulmakta olup tarafınızdan istenecek Ev adresi,Cep Telefonu, İş adresi ve İş telefonu bilgilerinizi vermeniz bizim için yeterli olacaktır.Biz sizin yerinize formu doldurup başvurunuzu yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Rusya Turistik Vize için Gerekli Evraklar Nelerdir?

  • Rusya Federasyonu tarafından onaylanmış ıslak imzalı Voucher(davetiye). (Voucher Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından sağlanmaktadır.)
  • Otel ve uçak rezervasyonları(Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından sağlanmaktadır).
  • 2 adet arka fonu beyaz, boyutları 3,5 x 4,5 cm biyometrik fotoğraf.
  • Pasaport ( 2 adet boş sayfası olmalıdır ve geçerlilik tarihi 6 aydan daha kısa olmamalıdır.)
  • Vize Başvuru Formu(Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından doldurulmaktadır).
  • Amaçlı turizm (Konferans ve ya fuar katılımcılarının aldığı vize türü.) vizesi için gerekli belgeler(Katılım belgeleri veya biletler)
  • Çift girişli vize için, her iki giriş için ayrı otel ve uçak rezervasyonu (Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından sağlanmaktadır)
  • Yabancı ülke vatandaşları için T.C. tarafından verilmiş ikamet izni belgesi

Rusya Turistik Vizeye Şahsen Başvurmam Gerekiyor mu?

Rusya Turistik Vize başvurularında şahsen bulunmanız gerekmemektedir. Sizin adınıza Rusya Elçiliği yetkili acentamız Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi vize başvurularında bulunmakta ve işlemi sonuçlanan pasaportunuzu teslim almakta daha sonra size Kargo ile ulaştırmaktadır.

 

Rusya Turistik Vize Kaç Günde Sonuçlanır?

Rusya Turistik vizeleri genelde 3-5 iş gününde sonuçlanmakta olup express vizeler daha erken sonuçlanmaktadır.Bu süreler hesaplanırken Rusya Federasyonu ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Resmi ve Dini tatil günleri ve olağanüstü durumlarda göz önüne alınarak en geç seyahatinizden 20 gün önce başvurmanızı önermekteyiz.

Rusya Turistik Vize 2020 Yılı Ücretleri

Rusya Turistik vize ücretleri Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından paket (herşey dahil) olarak belirlenmekte ve günün kuruna göre değişkenlik göstermektedir.Güncel fiyatımızı Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini arayarak veya harç ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Rusya Turistik Vize İçin Seyahat Sağlık Sigortası

Yapılan işlemlerde Covid19 kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası isteğe bağlı olarak anlaşmalı sigorta acentelerimizden temin edilmekte olup piyasadaki en uygun fiyat alınmaktadır ve bu işlem için ayrı bir ücret talep edilmektedir.

Rusya Vizesi Hakkındaki tüm bilgiler için tıklayınız.