Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Ticari Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Rusya Ticari Vize 2020

Rusya Ticari Vizesi; Rusya’ya ticari görüşmelerde bulunacakların başvurmaları gereken vizedir.

Rusya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Rusya Ticari Vize almak için Rusya Federasyonu Göçmen Bürosu’na verilmiş davetiye mektubu gerekmektedir.Bu davetiyeyi ticari görüşmelerde bulunduğunuz Rusya’da ki firmadan isteyebilirsiniz.

Rusya Ticari Vize Kaç Günde Çıkar ?

Rusya Ticari vize olanağan dışı bir durum olmadıkça ortala 4-5 iş gününde çıkmaktadır. Daha hızlı işlemler için hızlandırma ücreti ödenerek bu süreç kısaltılabilmektedir.

Rusya Ticari Davetiye Örneği

Rusya Ticari Davetiye

 

Rusya ticari vize davetiyesi

Rusya Ticari Vize için Gerekli Evraklar

  • Rusya Federasyonu tarafından onaylanmış davetiye.
  • 2 adet arka fonu beyaz, boyutları 3,5 x 4,5 cm fotoğraf.
  • Pasaport ( 2 adet boş sayfası olmalıdır ve geçerlilik tarihi 6 aydan daha kısa olmamalıdır.)
  • Online başvuru formu (Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından doldurulur)
  • Davetiye yerine e-posta adresine elektronik davetiye gelmiş ise elektronik davetiyenin sol üst kısmındaki; invitation number (15 haneli),isim soyisim, doğum tarihi ve telefon numarası sorgulama için tarafımızdan not edilip, davetiyesi geldiğinde aranıp geri dönüş
  • sağlanmalıdır.
  • Yabancı ülke vatandaşları için T.C. tarafından verilmiş ikamet izni

Rusya ticaret vizesi, gelen davetiyenin türüne göre tek giriş, iki girişli ve multiple olarak verilmektedir.

Rusya Ticari Vize kalktı mı ?

Rusya’ya vize uygulamaları devam etmekte olup davetiye ile çok kolay alınabilmektedir. Ticari vize için davetiye bulamamanız durumunda bizi arayarak ticari davetiye talep edebilirsiniz.

Rusya Ticari Vize için Vize Başvuru Formu Doldurmam Gerekiyor mu?

Rusya turistik vize için başvuru formu Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından doldurulmakta olup tarafınızdan istenecek Ev adresi,Cep Telefonu, İş adresi ve İş telefonu bilgilerinizi vermeniz bizim için yeterli olacaktır.Biz sizin yerinize formu doldurup başvurunuzu yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Rusya Ticari Vize Kaç Günde Sonuçlanır?

Rusya Ticari vizeleri genelde 3-5 iş gününde sonuçlanmakta olup express vizeler daha erken sonuçlanmaktadır.Bu süreler hesaplanırken Rusya Federasyonu ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Resmi ve Dini tatil günleri ve olağanüstü durumlarda göz önüne alınarak en geç seyahatinizden 20 gün önce başvurmanızı önermekteyiz.

Rusya Ticari Vizeye Şahsen Başvurmam Gerekiyor mu?

Rusya Ticari Vize başvurularında şahsen bulunmanız gerekmemektedir. Sizin adınıza Rusya Elçiliği yetkili acentamız Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi vize başvurularında bulunmakta ve işlemi sonuçlanan pasaportunuzu teslim almakta daha sonra size Kargo ile ulaştırmaktadır.

Rusya Ticari Vize Ücreti

Rusya ticari vize ücretleri günün kuruna göre değişmekte olup ayrıntılı bilgi için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Ayrıntılı harç bilgileri tablomuz için sayfayı ziyaret ediniz.Rusya Ticari Vize İçin Seyahat Sağlık Sigortası

Yapılan işlemlerde Covid19 kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası isteğe bağlı olarak anlaşmalı sigorta acentelerimizden temin edilmekte olup piyasadaki en uygun fiyat alınmaktadır ve bu işlem için ayrı bir ücret talep edilmektedir.

 

Rusya Vizesi Hakkındaki tüm bilgiler için tıklayınız.