Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Yabancılar için Dubai Vizesi

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

 

Yabancılar için Dubai Vizesi

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Yabancılar için Dubai vizesi başvuru işlemlerinde, uçak bileti alımlarında, otel konaklamalarında, tur planları yapmalarında acentalık ve profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yabancılar için Dubai Vizesi alımında Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi yetkilileri, başvuru sürecini en hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamakta ve amacınıza profesyonelce ulaşmanızı sağlamaktadır.

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Yabancılar için Dubai vizesi verilmesinde karar yetkisine sahip değildir. Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, vize başvurunuzun tam ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için danışmanlık hizmeti verir. Yabancılar için Dubai vizesi verilmesi ile ilgili kararı sadece Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Göçmen Bürosu vermektedir.

Yabancı Uyruklu Turistler için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Türkiye’de yaşayan oturum kartı olan yabancı uyruklu vatandaşların Dubai vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yabancılar için Dubai Vizesi Konusunda Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Türkiye’de ikamet eden ve Türkiye’de oturum izni sahibi olan Afganistan, İran, Libya, Lübnan, Filistin, Fas, Suriye ve Yemen vatandaşlarına Dubai vize başvuru işlemlerinde danışmanlık vermektedir.Ayrıntılı bilgi için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçiniz . 

 

Yabancılar için Dubai Vizesi Evrakları

Kısa süreli vize başvuru işlemlerinde renkli taranmış kimlik, seyahat sonrası için en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf, seyahat sağlık sigortası temel evraklardır. Aynı zamanda yabancı ülke vatandaşlarının Türkiye’dem gerçekleştirdiği vize başvurularında Türkiye’de en az 6 ay geçerliliği olan oturum veya çalışma izin belgesi gerekmektedir. Uzun süreli vize başvuruları Dubai Göçmenlik İdaresinden yapılmaktadır. 

Yabacılar için Dubai vize başvurusu yapmadan önce seyahatin amacına göre vize türünüzü belirlemelisiniz. Vize türünüzü belirledikten sonta gerekli evrakları hazırlayarak tarayıcı ile tarayıp info@starvize.com adresine mail atmalısınız.

Yabancılar için Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai’ye seyahat etmek isteyen Türkiye’de oturum iznine veya çalışma iznine sahip yabancı uyruklu vatandaşların evrakları Dubai Konsolosluğu tarafından incelendikten sonra 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır.