Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedi

Dubai Vizesi için Gerekli Fotoğraf Özellikleri

Fotoğraf Arkafonu beyaz biyometrik 35×45 mm olmalıdır.Fotoğrafın aslı gerekmemekte olup yukarıdaki sisteme yükleyiniz veya info@starvize.com adresine mail atmanız gerekmektedir.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi iletişim bilgileri için tıklayınız.

Dubai Vizesi için gerekli evrakların başında geçerli pasaport gelmektedir.

Dubai vizesini alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olmanız gerekir.Pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize mail attığınızda işlemleriniz başlayacaktır.

Dubai Vizesi için gerekli evraklar ın İşlemleri

Dubai E-Vize işlemleri Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır.Alınan Dubai vizesi 60 gün geçerli olup Dubai’ye giriş yaptığınızda en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

 

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi olarak, Dubai vize başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, başvuru sürecini profesyonelce yürüterek en kısa zamanda Dubai Elektronik Vizesini almanızı sağlar.

Türk Vatandaşlarının Dubai’ye giderken vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.r.

Dubai Turistik Vize İşlemleri

Dünyada en çok turist çeken şehirlerden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye turistik amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.Sizde Dubai’ye kafanız rahat ederek gitmek istiyorsanız hemen bizi arayın vizenizi anında alalım.

 

Dubai Ticari Vize İşlemleri

Dünyadaki en önemli iş merkezlerinden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye ticari amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.

 

Dubai Ziyaret Vizesi İşlemleri

Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşayan akraba-arkadaş ziyaretleri için alınması gereken vizedir. Dubai aile-arkadaş ziyaret başvurusunda bulunmak isteyenler ziyaretlerini gerçekleştirmek için online vize başvurusu yaparak seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular için ziyaret vizesi diye bir ayrım yapılmamaktadır.

 

Dubai vizesi için gerekli evraklarla Başvurmadan Önce Okuyunuz.

      • Dubai için otelinizi ve uçak biletinizi vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.

      • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

      • Vizeler turistik / ticari 60 gün içerisinde maximum 30 gün tek girişli olarak kullanılabilir.

 

Dubai Vizesi için gerekli evrakları öğrenmek isterseniz Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.