Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai Vize Uzatma

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

dubai vize, dubai e vize, dubai vize ücretleri, dubai vize uzatma

Dubai Vize Uzatma

Dubai Vize Uzatma İşlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Dubai Vize Uzatma

Dubai vizesi sizlerin Dubai’de kalacağı güne ve Dubai’ye giriş sayısına göre değişiklik gösterir. 48 saatlik, 96 saatlik, 30 gün tek girişli, 30 gün çok girişli, 90 gün tek girişli, 90 gün çok girişli vize türleri bulunmaktadır. 

Dubai’ye giden yolcularımızın vize kalış süresi dolmadan önce Dubai’den ayrılmaları gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı Dubai’de daga fazla kalması gereken yolcularımızın Dubai’den ayrılmadan Dubai vize uzatma başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Dubai Vizesi Nasıl Uzatılır?

Vizesindeki kalış süresinden Daha Fazla Dubai’de kalması gereken yolcularımızın Dubai vize süresi bitmeden ve Dubai’den çıkmadan 7 gün önce Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi yetkilileri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.Dubai’den çıktıktan sonra vize uzatma işlemi yapılamamakta yeni bir vizeye başvurulması gerekmektedir.

Dubai vizesi 30 gün olarak uzatılmaktadır. Dubai vizenizi uzatmak için uzatma işlemine uygun vizeniz olması gerekmektedir.

Dubai Vize Uzatma İşlemine Uygun Vize Türleri

  1. 30 gün tek girişli vize
  2. 30 gün çok girişli vize
  3. 90 gün tek girişli vize
  4. 90 gün çok girişli vize
  5. 30 gün çok girişli cruise vize

Yukarıdaki vize türlerinden birine sahipseniz vizenizi uzatabilirsiniz. Vize uzatma işlemi onayı ortalama 7 gün sürmektedir. Bu nedenle 48 saat ve 96 saatlik vize türlerinde herhangi bir uzatma işlemi yapılmamaktadır.Star Vize olarak Her türlü ihtimali düşünerek en az 1 aylık vize almanızı önermekteyiz

Dubai Vize Uzatma Ücreti

Dubai’de vize uzatmak istemeniz durumunda Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini arayarak vize uzatma ücretini öğrenip ücretini ödedikten sonra işlemleriniz tamamlanacaktır.

Dubai Vize Uzatma Evrakları

Dubai’de vizenizi uzatmak isterseniz vize kalış sürenizin bitmesinden  en az 7 gün önce evrakları Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezine mail ile gönderiniz.

  • Pasaport: Kimlik ve Fotoğraf Bilgilerinizin bulunduğu sayfa
  • Dubai Vizesi: Dubai’ye giderken size gönderilen dubai e-vize belgesi