Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Transit Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

 

Dubai Transit Vize

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai Transit vize başvurularında da size yardımcı olmaktadır. Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek Dubai Transit Vize için danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz. Dubai Transit Vizesi için gerekli evrakları hazırlayıp Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezine mail atmanız işlemlerin başlaması için yeterli olacaktır.

Dubai Transit Vize

Dubai transit vize sadece başka bir ülkeye seyahat etse de Dubai havaalanına aktarma için inen yolcular için kullanılır. Dubai Havalimanı terminal 1-2-3 ‘ten yapılan transit uçuşlar için tarafımıza iletilen uçak bileti detayı sadece transit uçuşlar için geçerlidir.

Yolcu bu transit uçuşu esnasında 48 saati aşmamak koşulu ile tek girişli transit vize ile Dubai’ye giriş yapabilir. Yolcular transit uçuşları esnasında terminal değişikliği yaptığı durumlarda da transit vize talep edilmektedir. 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslarasası Havalimanı’dan çıkmamak şartıyla seyahat eden yolcuların transit vize almalarına gerek yoktur.

Dubai Transit Vize Nasıl Alınır?

 

Birleşik Arap Emirlikleri Transit Vize Nasıl Alınır?

 

Dubai (BAE) vizesi Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından 1-3 iş günü içerisinde online olarak alınır. Bu vizeyi almak için bize pasaportunuzun kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfayı ve fotoğrafınızı tarayıp info@starvize.com adresimize mail atmanız yeterlidir.

Dubai Transit Başvuru Formu

Ayrıca sitemizdeki dosya yükleme formunu kullanarakda bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Dubai Transit Vize İşlemleri için Gerekli Fotoğraf Özellikleri

Fotoğraf Arkafonu beyaz biyometrik 35×45 mm olmalıdır.Fotoğrafın aslı gerekmemekte olup yukarıdaki sisteme yükleyiniz veya info@starvize.com adresine mail atmanız gerekmektedir.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi iletişim bilgileri için tıklayınız.

Dubai Transit Vize İşlemleri

Dubai Transit Vize işlemleri Online başvurusu 2 Gün Tek Girişli yapılmaktadır.

 

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi olarak, Dubai transit vize başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, başvuru sürecini profesyonelce yürüterek en kısa zamanda Dubai Elektronik Vizesini almanızı sağlar.

Dubai Transit Vizesi İşlemleri

Dubai vizesini alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olmanız gerekir.Pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize mail attığınızda işlemleriniz başlayacaktır.

Türk Vatandaşlarının Dubai’ye giderken vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai Transit Vizesi için Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uçak Biletinizin kopyası; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedir.

 

Dubai Transit Vize İşlemleri kaç gün sürer?

Dubai vizeleri başvuru yapıldıktan sonra ortalama 24-72 saat içerisinde çıkmakta ve tarafımızdan size mail ile gönderilmektedir.

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dubai Transit Vizesi Alabilir mi?

Eklendi:

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

Dubai Büyükelçiliği Adresi

web: Dubai Elçiliği web sitesi için Tıklayın

 

Dubai Transit Vize işlemleri için Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.