Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai Ticari Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai Ticari Vize

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi  aracılığıyla sağlayacağımız Dubai Ticari vizesi ile vize süreniz dahilinde ticari faaliyet, turistik ziyaret, aile/akraba/arkadaş ziyareti, konferans, seminer, iş projesi v.b. amaçlar kapsamında seyahat edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesiyle 7 emirliğe giriş yapabilirsiniz (Bu 7 emirlik: Dubai, Abu Dhabi, Acman, Fuceyre, Resu’l Hayme, Sarika, Ummul-Kayveyn).

Dubai’de gerçekleştireceğiniz ticari faaliyetin kapsamı 3 aydan fazla ise Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi aracılığıyla alacağınız Dubai vizesiyle ülkeye giriş yaptıktan sonra Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi’nden uzun süreli oturum izni başvurusunda bulunmalısınız.

Dubai Ticari Vize başvurularında sorun yaşamamanız için göndereceğiniz e-postaya ekleyeceğiniz veya ofismize teslim edeceğiniz evraklarda hangi tip vize istediğinizi, kalma sürenizi belirten tamamlayıcı bilgileri mutlaka belirtmenizi rica ederiz.

Dubai Ticari Vize İşlemleri

Dubai Emirliği’ne iş toplantısı, fuar, iş görüşmesi, ticari antlaşma gibi ticari amaçlarla seyahat etmek isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları seyahatlerini gerçekleştirmek için Dubai Ticari vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Dubai seyahatlerine yönelik vizeler konsolosluk tarafından “Turistik Vize” başlığı altında toplanmıştır. İbraz edilmesi gereken evraklar değerlendirme koşulları yapılacak seyahatin amacı; Turistik, Ticari, Aile Ziyareti açısından farklılık gösterdiği için Dubai Ticari Vizesi ayrı bir kategori olarak kabul edilir.

Tek girişli Dubai ticari vizesinin geçerlilik süresi 60 gündür fakat kalış süresi 30 gündür. Kalış süresi giriş yaptigi ilk günden itibaren sayılmaya başlanır. Dubai e-vizenizin çıktığı tarihten itibaren 60 gün içinde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir, giriş tarihinizden itibaren ülke sınırlarından çıkış yapmadan 30 gün Dubai’de kalabilirsiniz. 

Dubai’ye ticari amaçla seyahat edecek Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları seyahatin niteliğine göre Kısa Süreli Dubai Ticari Vizesi ya da Uzun Süreli Dubai Ticari Vizesi için başvuru yapmalıdır. Her iki vize türü için de Tek Girişli ve Çok Girişli seçenek mevcuttur.

Short / Single 30 Days ( 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ülkeye giriş ve en fazla 30 gün UAE’de kalış için kullanılır.  Kısa süreli tek girişli vize ile yolcular maksimum 30 gün Birleşik Arap Emirliklerinde kalabilirler.                                                                                                                                                       

Short /Multiple 30 days (30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında  ülkeye çoklu giriş için kullanılır.

Long / Single 90 days (90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında tek sefer ülkeye giriş en fazla 90 gün ülkede kalış için kullanılır. Bu vize tipini kullanan yolcuların 1 ay kalma hakkı mevcuttur.

Long /Multiple 90 days (90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında  90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.

 

Dubai Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

 

Birleşik Arap Emirlikleri Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

 

Dubai (BAE) vizesi Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından 1-3 iş günü içerisinde online olarak alınır. Bu vizeyi almak için bize pasaportunuzun kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfayı ve fotoğrafınızı tarayıp info@starvize.com adresimize mail atmanız yeterlidir.

Dubai Ticari Başvuru Formu

Ayrıca sitemizdeki dosya yükleme formunu kullanarakda bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Dubai Ticari Vize İşlemleri için Gerekli Fotoğraf Özellikleri

Fotoğraf Arkafonu beyaz biyometrik 35×45 mm olmalıdır.Fotoğrafın aslı gerekmemekte olup yukarıdaki sisteme yükleyiniz veya info@starvize.com adresine mail atmanız gerekmektedir.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi iletişim bilgileri için tıklayınız.

Dubai ricari Vize İşlemleri

Dubai E-Vize işlemleri Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır.Alınan Dubai vizesi 60 gün geçerli olup Dubai’ye giriş yaptığınızda en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

 

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi olarak, Dubai vize başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, başvuru sürecini profesyonelce yürüterek en kısa zamanda Dubai Elektronik Vizesini almanızı sağlar.

Dubai ticari Vizesi İşlemleri

Dubai vizesini alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olmanız gerekir.Pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize mail attığınızda işlemleriniz başlayacaktır.

Türk Vatandaşlarının Dubai’ye giderken dubai ticari vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai Ticari Vizesi için Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedir.

Dubai Ticari Vize İşlemleri

Dünyadaki en önemli iş merkezlerinden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye ticari amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.

 

Dubai Ticari Vize İşlemleri kaç gün sürer?

Dubai vizeleri başvuru yapıldıktan sonra ortalama 24-72 saat içerisinde çıkmakta ve tarafımızdan size mail ile gönderilmektedir.

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dubai Ticari Vizesi Alabilir mi?

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

Dubai’ye Ticari Vize ye Başvurmadan Önce Okuyunuz.

      • Dubai için otelinizi ve uçak biletinizi vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.

      • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

    • Vizeler turistik / ticari 60 gün içerisinde maximum 30 gün tek girişli olarak kullanılabilir.
    • Silindi:

Dubai Büyükelçiliği Adresi

web: Dubai Elçiliği web sitesi için Tıklayın

 

Dubai Vize işlemleri için Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.