Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai 96 Saatlik Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai 96 Saatlik Vize – Dubai 96 Saatlik Transit Vize

Dubai 96 saatlik vize, Dubai’ye giriş yaptıktan sonra 96 saat kalmanızı sağlayan bir vizedir. 96 saatlik vize tek girişli olup onaylandığı andan itibaren 30 gün geçerlilik süresi vardır. Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek Dubai 96 Saatlik vizenizi kolayca alabilirsiniz.

Seyahat süreleri 4 günden az olan kişiler ya da transit uçuşlarda uçuş süresi fazla olan yolcular içindir. Bu süreden daha uzun  kalacak yolcuların dubai turistik vizesi alması gerekmektedir.

Dubai 96 Saatlik Vize Geçerlilik Süresi

Dubai 96 Saatlik Vize yi aldıktan sonra 30 gün içinde kullanmanız gerekmektedir.  Dubai’ye giriş yaptıktan sonra 96 saat içinde çıkış yapmanız gerekmektedir.  

Dubai 96 saatlik vize daha sonra uzatılamamaktadır. Eğer seyahatiniz 4 günden fazla ise ya da seyahatinizin uzama ihtimali bulunmakta ise turistik vize almanızı öneririz. Dubai Havalimanında 24 saatten az kalacak yolcuların transit vize almalarına gerek yoktur.

Dubai 96 Saatlik Vize Başvurusu

Dubai 96 saatlik vize başvurusunu Star Vize İşlem Merkezine Pasaportunuzu, Kimliğinizi, Fotoğrafınızı ve Uçak Biletinizi mail atarak başlatabilirsiniz.

Dubai 96 saatlik vize başvuru ortalama 24-48 saat içerisinde onaylanmaktadır. Bu Süre Dubai Tatil Günlerine ve cuma cumartesi günlerine denk gelirse uzayabilir.

Dubai 96 saatlik vize Başvuru Formu

Ayrıca sitemizdeki dosya yükleme formunu kullanarak bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Türk Vatandaşlarının Dubai 96 saatlik vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai 96 saatlik Vize İşlemleri kaç gün sürer?

Dubai 96 saatlik vize işlemleri başvuru yapıldıktan sonra ortalama 24-72 saat içerisinde çıkmakta ve tarafımızdan size mail ile gönderilmektedir.

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dubai 96 saatlik Vize Alabilir mi?

Dubai 96 saatlik vize için Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

Dubai Büyükelçiliği Adresi

web: Dubai 96 Saatlik vize Ankara Elçilik web sitesi için Tıklayın

 

Dubai 96 saatlik Vize işlemleri için Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.