Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize

Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize

Sayın Başvuru Sahibi

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai vize başvuru işlemlerinde bireysel ve firma vize başvurularında danışmannlık hizmeti vermekte,sizlere en kısa zamanda vizenizi almanızı sağlamaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kısa süreli seyahatler için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Dubai 90 Gün Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi; Dubai’de uzun süre kalmak isteyen kişiler için 90 gün geçerli olmaktadır. Bu vize türü turistik, aile ve arkadaş ziyareti veya iş amaçlı olarak alınabilmektedir.

Dubai 90 gün tek girişli vize, seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Dubai vizesi için T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşlarının vize başvurusu yapması zorunludur.

T.C. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaport sahibi Türk vatandaşları 90 günü aşmamak koşuluyla Dubai 90 gün tek girişli vize almalarına gerek yoktur.

Dubai 90 gün tek girişli vize başvurunuzu yetkili acenteler aracılığıyla şahsen başvuruya gelmeye gerek kalmadan online olarak yaptırabilirsiniz.

Dubai 90 gün tek girişli vize Dubai Göçmenlik Ofisi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Dubai 90 gün tek girişli vize içeriğine göre turistik, ticari ve ziyaret amaçlı olmak üzere kategorilere ayrılmaktadır. Dubai online vize başvurusu öncesinde, Dubai seyahatine uygun olan vize türünü belirleyip Dubai 90 gün tek girişli vize başvuru dosyasının seyahat amacını destekleyici evraklarla hazırlanması önemlidir. 

Dubai 90 gün tek girişli vize online başvuru tarihinden itibaren en az 24 saat içinde sonuçlandırılır. Cuma ve Cumartesi günleri Birleşik Arap Emirlikleri’nin tatil günü olduğu için vize süreci uzayabilir. Dubai 90 gün tek girişli vize için ülkeye giriş yapacağınız tarihten önce en az 10 gün önce vize başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Dubai Konsolosluğu, Dubai 90 gün tek girişli vize başvurularını şahsen kabul etmemektedir. Dubai’ye seyahat edecek kişilerin vize başvurularını, konsolosluğa bağlı Göçmenlik Ofisi tarafından yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri aracılığıyla yapılmasını istemektedir.

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai 90 gün tek girişli vize işlem başvurularının hazırlar ve başvuru işleminin gerçekleşmesini sağlar.

90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi

90 Gün İçinde Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi, vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ülkeye tek sefer giriş, en fazla 90 gün ülkede kalmak için kullanılan bir vize türüdür. Bu vize tipini tercih eden yolcuların 1 ay bekleme süresi mevcuttur. 

Dubai 90 gün tek girişli vize başvurusu, Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi’nin online vize sistemine evrakların yüklemesi ile başlamaktadır. Dubai 90 gün tek girişli vize başvurusunda bulunan kişiler sisteme e-posta adreslerini bildirmeleri, Dubai 90 gün tek girişli vize için gerekli evrakları yüklemeleri takdirde Dubai vize başvuruları başlamış olacaktır. Sistemin vize başvurusunu onaylaması için evrakların eksiksiz bir şekilde yüklenmiş olması gerekmektedir.

Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi, Dubai’ye yolculuk eden kişileri gerekli gördüğü takdirde, Dubai Uluslararası Havalimanı’nda göz taramasına tabi tutabilir. Göz taraması yapılan kişilerin tarama bankosunda kredi kartlarının basılı bir kopyasını veya kredi kartı numarasına ait onay sayfasının çıktısını ibraz etmeleri gerekebilir. Talep edilen evrakların sunulmaması durumunda kişi 30 AED ödemek zorunda kalacaktır.

Dubai 90 gün tek girişli vize İşlemleri

Dubai 90 gün tek girişli vize alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olmanız gerekir.Pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize mail attığınızda işlemleriniz başlayacaktır.

Türk Vatandaşlarının Dubai’ye giderken vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai 90 gün tek girişli vize için Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedir.

Dubai Turistik Vize İşlemleri

Dünyada en çok turist çeken şehirlerden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye turistik amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.Sizde Dubai’ye kafanız rahat ederek gitmek istiyorsanız hemen bizi arayın vizenizi anında alalım.

 

Dubai Ticari Vize İşlemleri

Dünyadaki en önemli iş merkezlerinden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye ticari amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.

 

Dubai Ziyaret Vizesi İşlemleri

Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşayan akraba-arkadaş ziyaretleri için alınması gereken vizedir. Dubai aile-arkadaş ziyaret başvurusunda bulunmak isteyenler ziyaretlerini gerçekleştirmek için online vize başvurusu yaparak seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular için ziyaret vizesi diye bir ayrım yapılmamaktadır.

Dubai 90 gün tek girişli vize İşlemleri kaç gün sürer?

Dubai vizeleri başvuru yapıldıktan sonra ortalama 24-72 saat içerisinde çıkmakta ve tarafımızdan size mail ile gönderilmektedir.

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dubai 90 gün tek girişli vize Alabilir mi?

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

Dubai 90 gün tek girişli vize Başvurmadan Önce Okuyunuz.

      • Dubai için otelinizi ve uçak biletinizi vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.

      • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

    • Vizeler turistik / ticari 60 gün içerisinde maximum 30 gün tek girişli olarak kullanılabilir.
    • Silindi:

Dubai Büyükelçiliği Adresi

web: Dubai Elçiliği web sitesi için Tıklayın

 

Dubai 90 gün tek girişli vize işlemleri için Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.