Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize

90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermekte vizenizi 3 gün içerisinde almaktadır.

Dubai’ye kısa süreli seyahatleri için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Dubai 90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi, Dubai’de toplam 90 gün konaklamalar için geçerlidir ve vizenin süresi uzatılamaz. Vize veriliş tarihinden itibaren 90 gün geçerlidir. 

90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden biri olan Dubai’ye turistik amaçlı seyahat etmek için online başvuru yapılması gerekir. Dubai vize başvurusu online olarak, web ortamında kayıt oluşturularak yapılır.

Dubai Bordo Pasaporta Vize Var Mı? Yeşil Pasaport Vizesiz Gidebilir mi?

Dubai’ye turistik yani gezi, eğlence, tatil gibi amaçlarla seyahat etmek isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk Vatandaşları 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai turistik vizesine başvuruda bulunabilirler. Dubai vize prosedürü gereği, T.C. Hizmet Pasaportu (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Diplomatik Pasaport (Siyah) sahipleri Dubai’ye seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan ziyaretlerinde Dubai vizesinden muaftırlar.

Dubai Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedir.

Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 2020

Dubai turistik vize ücreti başvurunun yapılabilmesi için istenmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı reddedilen vize ücretleri malesef iade edilmemektedir.

Dubai turistik vize başvurularında herhangi bir yaş ayırım yapılmaksızın tam ücret talep edilmektedir.

Dubai vize ücreti belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Dubai vize ücretleri hakkında bilgi almak için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini arayabilirsiniz.

Dubai vize ücretleri için yetkilimizle  iletişime geçebilir, detaylı evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-posta ile gönderilmesini talep edebilirsiniz

Dubai Turistik Vizeye Kimler Başvurabilir?

Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni olan yabancı pasaport sahipleri seyahatlerinden en fazla 1 ay en az 1 haftada öncesinden vize başvurusu yapabilirler.

Dubai Vizesine Başvurmak İçin Pasaport Süresi

Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının vize başvurusu yapmadan önce pasaport sürelerinin seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin olduğunu kontrol etmeleri gerekmektedir.
Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar

Dubai turistik vizesinin geçerlilik süresi 60 gündür fakat kalış süresi 30 gündür. Kalış süresi giriş yapılan ilk günden itibaren sayılmaya başlanır. Tek girişli Dubai vizesiyle 60 gün içerisinde Dubai’ye giriş yapabilir, giriş yaptığınız tarihten itibaren 30 gün kalabilirsiniz. 

Dubai’ye turistik amaçla ziyaret edecek kişiler vize başvurusunu online olarak sisteme başvuru yaptıktan sonra bilgiler Konsolosluk tarafından incelenip 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Başvuru esnasında oluşabilecek problemlerden ötürü başvuru süresi uzayabilir. Resmi tatiller, bayramlara denk gelen vize başvurularında süreç uzayabilir.

Ayrıntılı bilgi için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini Arayınız

Dubai Turistik Vize İşlem Süreci

Dubai vizesi için birden fazla vize başvurusu yapılmış ve birden fazla geçerli Dubai vizesi varsa vize başvurusu ret ile sonuçlanır.

Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu Dubai vizesine yapılacak her yeni başvuru için aynı evrakların hazırlanmasını ister. Dubai vizesinin her yeni başvuruda alınabileceğinin garantisi yoktur. 

Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de çalışma ve oturum izni olan kişilerin Dubai turistik vize başvuruları, Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından işleme alındıktan sonra 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Dubai vizesi, Dubai güvenlik departmanında incelemeye alınırsa vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir.

Dubai Göçmenlik Ofisi, vize süresini aşan kişiler hakkında cezai işlem uygulamaktadır. Dubai’den çıkış yapıldığında fazla kalınan süre için para cezası verilmektedir.

Kalış süresini aşan kişiler hakkında Dubai Göçmenlik Ofisi’ne kaçak rapor edilir ve bir sonraki Dubai vize başvurularında ret alma olasılığı bulunmaktadır.Alınan Dubai Turistik vizesinin seyahat tarihi bitiminde uzatma imkanı söz konusu olmadığından vize geçerlilik süresinin aşıldığı takdirde 5000 USD cezai yaptırım uygulanmaktadır.

Dubai 90 Gün Çok Girişli Turistik Vize

Dubai turistik vize başvurusu online olarak yapılabilmektedir. Dubai vizesine online başvuruda bulunacaksanız gerekli belgeleri tarafımıza e-posta ile gönderebilir veya Dubai Star Vize Merkezi’nin internet sayfasından yükleyebilirsiniz. 

Başvuru formunda istenen bilgiler tam ve eksiksiz doldurularak başvuru gerçekleştirilir. Dubai vizesi başvurusunun işleme alınabilmesi için başvuru formun doldurulması zorunludur. Dubai Konsolosluğu vize başvuru formundaki bilgileri dikkate alır yanlış bilgi vermeniz durumunda vize başvurusunu reddedebilir. Dubai vize ücretlerinin kalış ve Dubai’ye giriş çıkış sayısına göre değişmektedir.

90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem Dubai vizesi, vize onayı belirtilen tarih aralığında ülkeye tek sefer giriş ve en fazla toplam 90 gün boyunca ülkede kalmak için kullanılır. 

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai vize başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Vize başvurunuzu istediğiniz vize türüne göre en kısa zamanda almanızı sağlar.  Dubai 90 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem turistik vizesine başvurmak, daha fazla bilgi almak için Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezini arayabilirsiniz.