Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

30 Günlük Çok Girişli Vize

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai 30 Günlük Çok Girişli Vize

Değerli ziyaretçimiz,

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, Dubai turistik vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Dubai’ye kısa süreli seyahatleri için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai 30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi, Dubai’de 30 gün konaklamalar için geçerlidir ve vizenin süresi uzatılmaz. Vize veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai’ye seyahatleri öncesinde vize başvuru prosedürünü yerine getirmeleri gerekmektedir. Dubai vizesi, ülkeye seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin alması gereken bir vizedir. T.C. Umuna mahsus (bordo) sahiplerinin en az 6 ay geçerliliği pasaportlarının olması zorunludur. Pasaport sürelerinin geçerliliği olmayan başvuru işlemleri kabul edilmemektedir. Dubai vize başvurularından önce pasaportun geçerlilik süresinin kontrol edilmesi önemlidir.

Dubai Emirliği vize yönetmeliği gereğince T.C. Hizmet Pasaportu (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Diplomatik Pasaport (Siyah) sahipleri Dubai’ye olan seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan ikamelerinde Dubai vizesinden muaftırlar. Dubai vizesi, Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından onaylanır. Dubai vizesi online olarak alınan bir ülke vizesidir. Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından verilen vize, Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinde geçerlidir. Bu Emirlkler; Abu Dhabi, Dubai, Sharhaj, Umm Al-Qaiwain, Fujairah, Ajman ve Ra’s al-Khaah’dır. Dubai vizesi için gereken evraklar, Dubai seyahatinin amacına göre değişiklik göstermektedir. Dubai online başvuru formundaki bilgilerin, vize türüne göre gereken evrakların doğru ve tam olarak sisteme yüklenmesi gereklidir.

Dubai turistik vize başvurunuzu yetkili acenteler aracılığıyla şahsen başvuru yapmaya gerek kalmadan online olarak yapabilirsiniz. Dubai e-vize Dubai Göçmenlik Ofisi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni olan yabancı pasaport sahipleri seyahatlerinden en fazla 1 ay en az 1 haftada öncesinden vize başvurusu yapabilirler. Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Dubai Havalimanı’ndan başka ülkelere aktarma yapacak yolcuların ise Dubai 96 saatlik Dubai transit vize başvurularını Dubai Konsolosluğu’na yapmaları gerekmektedir. Dubai vizesi başvurusu öncesinde seyahate uygun vize türünü belirlemek, başvuru dosyasının ziyaret amacına uygun belgelerle hazırlanması önemlidir.

96 saat vize, Bu vize yalnızca 96 saat geçerli olmaktadır ve Dubai’de 4 günden kısa bir süre kalmayı planlayan kişiler için idealdir. Bu tür vizeler iş toplantıları yapan ya da seyahatleri sırasında yolculuklarına devam eden kişiler tarafından tercih edilmektedir. Vize veriliş tarihinden 30 gün geçerlidir.

30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem Dubai Vizesi

Dubai kısa dönem çok girişli vize; bu çoklu girişli bir vize türüdür ve süresi uzatılmamaktadır, 30 gün konaklama için geçerlidir. Vize veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerlidir. Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında 2 ay içinde 30 gün multi yani çok girişli olarak kullanılır. Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu vize başvurularını en az 72 saat içinde sonuçlandırmaktadır. Ancak Göçmenlik Bürosu’nun vize başvurularını öngörülen süre içinde tamamlayacağının garantisi yoktur.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu, Dubai vizesine yapılacak her bir yeni başvuru için aynı evrakların hazırlanmasını talep eder. Başvuru sahibi daha önce Dubai vizesi almış bile olsa tekrar Dubai vizesinin alınabileceğinin garantisi yoktur. Dubai vize başvurularında uçak bileti ve otel rezervasyonu bir referans oluşturmamaktadır. Dubai turistik vizesi başvurularında Vize Merkezi’nin Dubai vizesinin verilmesi konusunda karar yetkisi bulunmamaktadır. Vizenin reddi durumunda para iadesi yapılmamaktadır. Dubai vize ücretleri ve detaylı bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Dubai Havalimanı’nda ek önlem olarak Göçmenlik Bürosu, Dubai’ye gelen ziyaretçileri göz taramasından geçirmektedir.

 

Dubai Turistik Vize için Gerekli Evraklar

Dubai turistik vizesi online başvuru yapılarak alınan bir vizedir. Dubai Konsolosluğu’nun istediği evraklar, vize türüne değişiklik göstermektedir. Dubai vize başvurusu yapmadan önce vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüzü belirledikten sonra gereken evrakları temin edip tarayıcı ile renkli olarak taratıp online vize başvuru formunu doldurup online vize başvuru sistemine kayıt ettirmeniz gereklidir. Kayıt sonrası başvuru süreci başlar ve başvuru sonucu online sistem üzerinden e-posta adresinize gönderilmektedir. Dubai turistik vize başvuru formunun tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir.

  1. Taranmış Renkli Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. Taranmış Renkli Pasaport Fotokopisi (Fotoğraf ve kişisel bilgileri içeren sayfa)
  3. Dubai Vize İşlemleri İçin Yatırılan Banka Dekontu
  4. Taranmış Renkli T.C Oturum Belgesi (Yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

Dubai turistik vize başvurusunun onayı Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından onaylanmaktadır. Dubai turistik vize işlemleri Göçmenlik Ofisi tarafından onaylandığı için Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu vize mülakatına çağırmamaktadır. Bu sebeple Dubai turistik vize başvurunuzu tam ve eksiksiz evraklarla yapmanız önemlidir. Aksi halde vize ret ile sonuçlanabilmektedir.

Dubai e-vize başvuru formunu internette doldurduktan sonra Dubai vizesine hızla sahip olabilirsiniz. Dubai e-vize başvuru formunda beyan ettiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Pasaportunuzun, banka dekontunuzun, kimliğinizin renkli taranmış olmasına dikkat ediniz. Dubai’ye seyahat edecek kişilerin vize başvurularını online sistem üzerinden gerçekleştirdikleri takdirde vize başvurları 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Dubai vizesi için Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu yetkili makamdır.  Bazı durumlarda Dubai turistik vize işlemlerinin sonuçlanması için öngörülen sürenin uzaması veya kısalması mümkün olabilmektedir. Dubai turistik vize başvuruları T.C. resmi tatil günlerine ve Dubai resmi tatil günlerine denk gelmesi halinde başvuru daha uzun bir sürede sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle vize başvurusunda bulunacak kişilerin vizeleri sonuçlanmadan seyahatlerini netleştirmemeleri tavsiye edilmektedir.

Dubai vizesi başvurularında Vize Merkezi’nin vizenin verilmesi konusunda karar yetkisi yoktur. 30 gün içinde çok girişli kısa dönem Dubai vizesine başvurmak ve daha fazla bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

Dubai Vize Ücreti

Dubai turistik vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınabilmesi için istenmektedir. Herhangi bir sebepten ötürü reddedilen vizelerin ücreti iade edilmemektedir. Dubai turistik vize başvurularında herhangi bir yaş ayırım yapılmaksızın tam ücret talep edilmektedir. Dubai vize ücreti belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Dubai vize ücretleri hakkında bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Dubai vize ücretleri için müşteri temsilcimizle  iletişime geçebilir, temsilcimizden detaylı evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-mail olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.

30 Gün Multi Girişli Kısa Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formunu Doldurmak için tıklayınız