Simon Bolivar Cad. 7/4 Çankaya/ANKARA
+905073287110
info@starvize.com

DUBAİ

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

Dubai Vizesi

dubai vize, dubai e vize, dubai vize ücretleri, dubai vize uzatma

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai (BAE) vizesi Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi tarafından 1-3 iş günü içerisinde online olarak alınır. Bu vizeyi almak için bize pasaportunuzun kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfayı ve fotoğrafınızı tarayıp info@starvize.com adresimize mail atmanız yeterlidir.

Dubai E-Vize Başvuru Formu

Ayrıca sitemizdeki dosya yükleme formunu kullanarakda bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Dubai Vizesi Form

 

Dubai Vizesi – Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi

Dubai E-Vize Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır.Alınan vize 60 gün geçerli olup Dubai’ye giriş yaptığınızda en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

 

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi olarak, Dubai vizesi, başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi, başvuru sürecini profesyonelce yürüterek en kısa zamanda Dubai Elektronik Vizesini almanızı sağlar.

Dubai Vizesi 2020

Dubai vizesini alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay geçerli pasaporta sahip olmanız gerekir.Pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize mail attığınızda işlemleriniz başlayacaktır.

Türk Vatandaşlarının Dubai’ye giderken vize alması gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vizeye alması gerekmektedir.
Hususi(Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında geçerliliği olan pasaport, biyometrik fotoğraf; Uzun süreli (90 günden fazla) vize başvuruları Dubai’deki Dubai Göçmenlik Bürosundan yapılmaktadır. Eğer Türkiye’de oturum izni olan yabancıysanız bu belgelere ek oturum izni de gerekmektedir.

 

Dubai Vizesi – Dubai Turistik Vize

Dünyada en çok turist çeken şehirlerden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye turistik amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.

 

Dubai Vizesi – Dubai Ticari Vize

Dünyadaki en önemli iş merkezlerinden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliklerinden biri olan Dubai’ye ticari amaçla gitmek için E-vize başvurusu yapılması gerekmektedir.E-vize başvurusu ise bizim tarafımızdan 24-72 saat arasında sonuçlandırılarak size iletilir.

 

Dubai Vizesi – Dubai Ziyaret Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşayan akraba-arkadaş ziyaretleri için alınması gereken vizedir. Dubai aile-arkadaş ziyaret başvurusunda bulunmak isteyenler ziyaretlerini gerçekleştirmek için online vize başvurusu yaparak seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular için ziyaret vizesi diye bir ayrım yapılmamaktadır.

Dubai Vizesi Çıkış Süresi Ne Kadardır?

Dubai vizeleri başvuru yapıldıktan sonra ortalama 24-72 saat içerisinde çıkmakta ve tarafımızdan size mail ile gönderilmektedir.

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dubai Vizesi Alabilir mi?

Eklendi:

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

Dubai Vizesi ‘ne Başvurmadan Önce Okuyunuz.

   • Vizeler turistik / ticari 60 gün içerisinde maximum 30 gün tek girişli olarak kullanılabilir.
     • Dubai için otelinizi ve uçak biletinizi vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.

     

     • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.

     

Dubai Vizesi için Bizimle İletişime Geçin!

Star Vize İşlem ve Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenip hazırladığınız evrakları bize kargo veya elden teslim ederek işlemlerinizi başlatın. Sonraki tüm süreçleri biz tamamlayıp size pasaportunuzu ve Covid19 teminatlı sigortanızı kargo veya elden ulaştıralım.

Dubai vizesi, Dubai Konsolosluk Bilgileri ve Sık Sorulan Soruların Cevabı İçin Aşağıdaki Sayfalarımızı İnceleyiniz.